IV LIGA: Dawid Nowacki i Mohamed Donzo zagrają w Wierzbicy

Były obrońca MKS Kluczbork, Dawid Nowacki znalazł nowy klub. W rundzie rewanżowej będzie grał w barwach IV-ligowego Rolnika Wierzbica. Doświadczony zawodnik, który grać może również w środku pomocy rozwiązał niedawno swój kontrakt z I-ligowcem. W ostatnią sobotę zagrał w meczu sparingowym innego IV-ligowca, Toru Dobrzeń Wielki. Ostatecznie będzie prezentował barwy Rolnika.

W Wierzbicy grać będzie również napastnik Mohamed Donzo. Dotychczas grał w Prośnie Wieruszów. Piłkarz ten był sprawdzany również przez MKS Kluczbork w listopadzie poprzedniego roku.

Trener Jacek Opałka będzie miał również do dyspozycji dwóch innych nowych zawodników. Wcześniej kontrakty zostały sfinalizowane z Pawłem Boczarskim (pomocnik, wcześniej Victoria Chróścice) i Mateuszem Kuźniecowem (obrońca, wcześniej LZS Kuniów). W klubie zostaje także bramkarz Paweł Chałubiec oraz Paweł Gierak.

Źródło: Strona oficjalna Rolnika Wierzbica (www.lkswierzbica.pl)Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.