IV LIGA: Nowacki pociągnął Wierzbicę do wygranej (GALERIA)

W pierwszym meczu wiosennym piłkarze Rolnika Wierzbica pokonali na własnym boisku GKS Grodków 2:1. Dwie bramki strzelił Dawid Nowacki. Pierwsza padła po strzale głową, a druga po skutecznie wykorzystanej jedenastce.

Goście przyjechali się głównie bronić i liczyć na szansę z kontrataku bądź stałego fragmentu gry. Całym składem ustawiali się na własnej połowie i skutecznie bronili się aż do 43 minuty. Wówczas z lewej strony blisko ławki rezerwowych gości faulowany był Koziołek. Sam wrzucił piłkę w pole karne, a tam Nowacki tyłem do bramki tylko ją podbił, a futbolówka ugrzęzła w lewym narożniku.

Goście wyrównali w 65 minucie. Zamieszanie w polu karnym i Zagórski z bliska pakuje futbolówkę do siatki.

Dobiegła 80 minuta i przez linię obrony indywidualnie przedzierał się Koziołek, jednak został sfaulowany. Sędzia nie zawahał się i odgwizdał jedenastkę. Futbolówkę na wapnie ustawił Nowacki i prawą nogą uderzył w lewy róg.

LKS Wierzbica – GKS Grodków 2:1 (1:0)

Bramki: Nowacki 43′, 80′ – Zagórski 65′

LKS: Chałubiec, Nowak, Kuźniecow, Gierak, Sokołowski, Domino (Buła 84′), Zagaja, Nowacki, Koziołek, Matlęga (Boczarski 67′), Grzesiak (Donzo 67′)

– >> Zobacz GALERIĘ ze spotkania

Zapraszamy również na stronę klubową Wierzbicy. Znajdziecie tam wszystkie informacje związane z działalnością klubuJest 3 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz