IV LIGA: Rezerwy wygrały pierwszy sparing 7:3. Błysk Olejarza (FOTO)

W sobotę rezerwy MKS II Start Dobrodzień rozegrali pierwszy mecz sparingowy w tym roku. Na sztucznej murawie w Kluczborku podjęli Unię Kolonowskie. Nasi rywale nie dojechali na mecz w pełnym komplecie dlatego w pierwszej połowie grali w 10 osobowym składzie. W drugiej części w ich składzie na ataku zagrali dwaj zawodnicy Startu. Najpierw na ataku grał Olejarz, który strzelił jedną z 3 bramek dla Unii, a później w linii napadu wystąpił jeszcze Polak.

– >> Zapraszamy do naszej GALERII !!! Znajdziecie tam więcej zdjęć ze sparingu

Od pierwszych minut do ataku ruszyli nasi piłkarze, którzy wychodzili z szybkimi akcjami unikając pozycji spalonych. W 5 minucie meczu mieliśmy rzut rożny z prawej strony. Dośrodkował w pole karne Polak, a tam na 5 metrze był Olejarz i głową otworzył worek z bramkami.

IMG_6236

Chwilę później było 2:0. Najpierw po prostopadłym podaniu na środku przed szansą stanął Stępień. Zwlekał jednak z uderzeniem i jeden z obrońców wybił mu piłkę spod nóg. Niestety dla Unii futbolówkę przejął jeszcze Olejarz, a później prawą nogą technicznie strzelił w prawe okienko.

IMG_6242

10 minut później piłkę na prawej stronie otrzymał znów Olejarz. Wbiegł w obręb pola karnego i po ziemi strzelił obok wychodzącego bramkarza gości. W 30 minucie było już 4:0. Najpierw Begar ze środka pola podał górną piłkę na prawe skrzydło do Skorupy. Goście zostali sygnalizując pozycję spaloną, ale to nie Skorupa był na spalonym, tylko nasz inny gracz, który nie brał udziału w akcji. Skorupa podbiegł w pole karne, a potem podał do Olejarza, który uderzył już tylko na pustą bramkę.

IMG_6256 IMG_6263

Przed przerwą MKS II Start strzelił jeszcze dwie bramki. Najpierw po podaniu na wolne pole Kwolek zza pola karnego przelobował bramkarza, a później jeszcze z prawej strony po ziemi strzelił Skarpiński.

Po zmianie stron goście w odstępie dwóch minut strzelili dwie bramki. Najpierw jeden z graczy dośrodkował z rzutu wolnego z lewego skrzydła, a w polu karnym kolejny piłkarz uderzył głową. Po chwili jeden z naszych obrońców za krótko wycofał piłkę do Chałubca, piłkę przejął jeden z graczy Unii i później miał przed sobą już tylko pustą bramkę.

W około 65 minucie kolejna szybka akcja Startu. Kwolek podał do Skarpińskiego, a ten mając przed sobą bramkarza uderzył pod poprzeczkę.

IMG_6320

Wynik meczu ustalił Olejarz, ale już w barwach przyjezdnych. Po zamieszaniu w polu karnym najpierw jeden z graczy strzelał, ale wybronił to Chałubiec. Skapitulował po dobitce naszego napastnika.

MKS II Start Dobrodzień – Unia Kolonowskie 7:3 (6:0)

Bramki: 4x Olejarz, Kwolek, 2x Skarpiński

Skład MKS II Start: Chałubiec, Honc, Chatkiewicz, Szczygieł, Polak, Skorupa, Begar, Olearczuk, Stupiński, Stępień, Olejarz.

Na zmiany wchodzili: Kwolek, Włoch, Wojciechowski, Skarpiński

– >> Zapraszamy do naszej GALERII !!! Znajdziecie tam więcej zdjęć ze sparingu
Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz