IV LIGA: Rezerwy zremisowały z Rajfelem Krasiejów 1:1

Rezerwy MKS-u Kluczbork zremisowały z Rajfelem Krasiejów 1:1. Nasi piłkarze wyszli na prowadzenie tuż przed przerwą. Przed polem karnym sfaulowany został Łukasz Olejarz. Piłkę tradycyjnie ustawił Grzegorz Włoch, a później prawą nogą nad murem przymierzył w prawe okienko.

Przyjezdni zdołali wyrównać w około 55 minucie. Wówczas Rajfel miał rzut rożny z prawej strony, a po dośrodkowaniu głową celnie uderzył Noga.

MKS II Start Dobrodzień – Rajfel Krasiejów 1:1 (1:0)

Bramki: Włoch 45′ – Noga 55′

Skład MKS II: Świtała, Gierak, Nowacki, Chatkiewicz, Polak, Hober, Włoch, Wodniok, Adamczyk, Olejarz, Emeka. Grali też: Cłapa, Wojciechowski, Kwolek, Szczygieł.