IV LIGA: W sobotę pierwszy sparing rezerw pod wodzą trenera Płaczkowskiego (VIDEO)

W sobotę o godzinie 13:00 na sztucznej murawie w Kluczborku odbędzie się pierwszy w tym roku mecz sparingowy naszych rezerw MKS II Start Dobrodzień. Podopieczni trenera Roberta Płaczkowskiego zagrają z Unią Kolonowskie.

Nasz rywal obecnie gra piętro niżej – w lidze okręgowej. Po rundzie jesiennej plasuje się w środku tabeli mając 13 punktów straty do miejsca dającego awans do IV ligi i 14 punktów przewagi nad strefą spadkową.

Piłkarze MKS-u II Start Dobrodzień trenują od około 7 stycznia. Zajęcia odbywają się na siłowni w Zawadzkim, na boisku w Dobrodzieniu, na hali gimnazjum 5 w Kluczborku.

W sobotnim meczu sparingowym nie będą grać piłkarze, którzy byli na obozie w Jagniątkowie. Dopiero w kolejnych meczach zawodnicy, którzy mają małe szanse na dostanie się do kadry pierwszego zespołu będą grali w meczach kontrolnych rezerw. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00.

IMG_5977
Jest 2 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz