JUNIORZY: 14 kolejka. MKS mistrzem jesieni z pokaźnym bilansem (GALERIA)

Juniorzy MKS-u Kluczbork zakończyli zmagania w I lidze juniorów z pokaźną sumą punktów. Co prawda za tydzień zaplanowana jest ostatnia kolejka, ale nasi zawodnicy mają już pauzę. W ostatni meczu pokonali na własnym terenie trzecie w tabeli Rodło Opole 1:0. Więcej o spotkaniu wkrótce.

Liga jest ogólnie słabsza niż rok, dwa czy trzy lata temu. Cały czas dużo nam jeszcze brakuje aby grać ładny futbol, taki jaki bym sobie wyobrażał. Uważam, że niektóre mecze trzeba wygrać sposobem i tak to zrobiliśmy z Rodłem.

– Wiosną będziemy starali się grać jeszcze lepiej i bardziej skuteczniej. Jeżeli się uda, to tą ligę wygrać chociaż nie jest to naszym głównym celem. Największa radość trenera jest wtedy kiedy zespół gra tak, kiedy szkoleniowiec pierwszej drużyny jest w stanie wybrać sobie zawodnika do gry. Takie jest moje wiosenne marzenie – podsumowywał rundę trener MKS-u Andrzej Konwiński.

MKS Kluczbork – Rodło Opole 1:0 (1:0)

Bramki: Culic 25′

MKS: Babik, Gierczyk, Znaj, Karoń, Wrześniewski, Buła (80. Gałkowski), Gacmaga, Culic, Jarema (Tas 85.), Mikulski (Mielczarek 68.), Lorek (Muchlado 60.)

– >> Zobacz obszerną GALERIĘ z tego pojedynku

Kliknij aby powiększyć zdjęcie grupowe i radość po rundzie jesiennej / Fot. Piotr Mazurczak

[matches league_id=5 match_day=14] [standings league_id=5 template=extend logo=false] [matches league_id=5 match_day=15]

.

[crosstable league_id=5 mode=embed]Jest 8 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Piotr

  Bardzo cieszę się z pozycji lidera. Z zresztą systematycznie chodzę na mecze juniorów (czasem i wyjazdy) od paru sezonów. Gratulacje dla piłkarzy no i oczywiście dla trenera Andrzeja Konwińskiego. Mądre słowa. Marzenie to postawić na młodzież i mieć z nich pożytek. Mam jednak pewne wątpliwości czy to się uda. Mam pytanie do Zarządu, na ilu meczach byliście zobaczyć jak grają juniorzy. Znam odpowiedź i mogę podpowiedzieć, rzadko Was widziałem. Rotacje w kadrze powierzyliście w pełni nowemu trenerowi, który wszystkich juniorów skreślił po jednym treningu. Niedługo będzie pewnie nowy szkoleniowiec. Kto w tym klubie rządzi ?. Ze sportowym pozdrowieniem.

 2. 48x48
  kibic

  a ja z ciekawości chciałbym zapytać bo nie orientuję się za bardzo jak grają nasi juniorzy ,czy któryś z chłopaków ma szansę zagrać w pierwszym zespole ?

 3. 48x48
  ...

  Zgadzam się z Piotrem w 100%.. Niestety zarząd MKSu, ma troche inną wizję klubu, niż szkolenie swojej młodzieży (którą ma naprawdę zdolną) i woli wydawać pieniądze na grajków z ‚wyższymi’ umiejętnościami.. Na prawdę szkoda mi tych juniorów, chłopaki grają ciekawą piłkę, poukładaną, a nikt z zarządu nawet się nie zainteresował i nie przyszedł CHOCIAŻ na jeden mecz. ;/ Mam nadzieje, że chłopaki zdobędą tego mistrza, czego im oczywiście życzę, ale pytam co dalej? Rozejdą się po wioskach, lub wylądują w II drużynie? Czy na tym to wszystko polega, niestety w przekonaniu zarządu MKSu chyba tak.. Najbardziej szkoda tu samych juniorów, którzy się starają, dają z siebie wszystko, aby później zostać potraktowanym tak jak większość.. Pozdrawiam i życzę powodzenia JUNIOROM !!!

 4. 48x48
  kibic

  Ja bym wolał mks w 3 lidze, ale z paroma chłopakami z naszego klubu. Co mi z takiej drużyny jak idę na mecz i nie ma tam nikogo komu mógłbym kibicować 🙁
  Mks jest pana Buły i jego paru kolesi…. założenia jak powstawał klub były inne. Miał to być klub dla młodych ludzi, aby mieli co w tym mieście robić! A tak mamy klub który kosztuje baaardzo dużo kasy w ciągu roku, gra mizerna i bez naszych kluczborskich chłopaków.
  Trzeba zmienić nazwę z MKS na KPB klub pana buły 🙂


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz