JUNIORZY: MKS wygrał derby północy opolszczyzny z OKS-em Olesno (zobacz GALERIĘ)

Juniorzy MKS-u Kluczbork po dobrym spotkaniu pokonali w derby północy opolszczyzny OKS Olesno 3:0. Dwie bramki dla naszego zespołu strzelił Mehlich, a jedną dołożył Pilniok. Tym samym podopieczni trenera Andrzeja Konwińskiego utrzymali pierwszą pozycje w tabeli. Spotkanie odbyło się od minuty ciszy w celu uczczenia śmierci syna trenera OKS-u, Zbigniewa Bieniasa. Później zawodnicy przystąpili do meczu.

W 20 minucie padła pierwsza bramka dla MKS-u. Najpierw po rzucie rożnym z prawej strony udało się wywalczyć drugi korner z przeciwległego narożnika. Tam piłkę ustawił Mielczarek i dośrodkował prawą nogą. Bramkarz przyjezdnych ostrzegł kolegów z drużyny, że ją złapie, jednak minął się z futbolówką, na którą czekał już Mehlich. Napastnik MKS-u nie miał problemów z celnym strzałem głową.

->> Zapraszamy do GALERII. Są zdjęcia z meczu

Mehlich strzela na 1:0 / Fot. Piotr Mazurczak

W pierwszej połowie gospodarze mieli jeszcze okazje, jednak strzał Skarpińskiego został obroniony. Dobrze blokowany był Muraszko, a także Kaczor, Kniejski i Mielczarek.

Po zmianie stron już na początku zdobyliśmy drugiego gola. Tym razem po rzucie rożnym z prawej strony i dośrodkowaniu Żehaluka, w polu karnym najwyżej wyskoczył Pilniok i podwyższył głową na 2:0. Od tego momentu gości prowadzili grę. Mieli parę okazję, jednak pewny w bramce był Kłosowski. Parę okazji przyjezdni również zmarnowali.

Pilniok strzela na 2:0 / Fot. Piotr Mazurczak

W końcówce się odsłonili, a MKS skontrował w 85 minucie na 3:0. Piłkę na lewej stronie dostał Szota. Dośrodkował w pole karne, a tam Mehlich celnie uderzył.

Mehlich strzela na 3:0 / Fot. Piotr Mazurczak

MKS Kluczbork – OKS Olesno 3:0 (1:0)

Bramki: 2x Mehlich 20′, 85′, Pilniok 50′

Skład MKS-u: Kłosowski, Pilniok (Szota 75′), Kuźniecow, Skalec, Żehaluk, Kaczor, Mielczarek, Kniejski (Mateusz Zubrzycki 80′), Skarpiński (Szeluga 55′), Muraszko (Niewiadomski 70′), Mehlich (Wiśniewski 88′)

Henry

Ci chlopcy z inowroclawia to jest blad trenera zdecydowanie odstaja poziomem od naszych zawodnikow i nie pasuja do naszej druzyny… Juniorzy mieli sie wzmocnic a nie oslabiac swoj zespol. Po co sciagac z tak dalek zawodnikow ktorzy siedza na lawce a jak wejda to graja jak chlopcy z wioski bo nawet nie potrafia dobrze biegac i przyjac pilki… Brawo dla naszych chlopakow z kluczborka i okolic

2. 48x48
    BITO

Nie dziel zawodników na Inowrocław i Kluczbork, wszyscy to są chłopaki z MKS-u, zespoł to 20 a nie 11. Może wcale nic nie pisz ! Nigdy nie wiesz kto ostatni włoży nogę i wygra ostatni mecz. Raz ja jestem w formie a za tydzien mój kolega.

3. 48x48
    lol

mecz napewno nie wyglądał na 3-0. MKS aż tak nie przeważał i nie zasłużył na taka wygraną, w drugiej połowie mieli problemy poważnie i jeśli tak ma grać mistrz to ja dziękuje 🙂

4. 48x48
    siema elo

pilka jest jedna a bramki sa dwie, a pamietajcie ze graja wszyscy, obejetnie kto i skad jest, liczy sie gra tego zawdnika i kazdy moze miec zly dzien!
    a pozatym mks kreuzburg to muj klub hahah!! To proste : Michala klub sportowy! hehe no i tyle omnie! Siema elo ziomki!