II LIGA JUNIORZY: Pierwszy punkt Chocianowic (GALERIA)

W rozgrywkach II ligi juniorów, przedstawiciel naszego regionu LZS Chocianowice zremisował w 3. serii spotkań z LZS-em Szczedrzyk 2:2. Gospodarze do przerwy prowadzili 1:0 po dobrym indywidualnym wykończeniu akcji przez Dawida Ludygę. Końcówka spotkania obfitowała w spore emocje. Oba zespoły na przemian wymieniały się groźnymi akcjami, a efektem tego były trzy bramki w ostatnim kwadransie gry. Najpierw goście doprowadzili do remisu. Następnie gospodarze za sprawą Piotra Szymca wyszli na prowadzenie by chwilę później stracić bramkę na 2:2.

LZS Chocianowice – LZS Szczedrzyk 2:2 (1:0)

Bramki: Ludyga, Szymiec

Chocianowice: Prochota, Wieczorek (Białaszczyk), Szymiec, Myśliwczyk Ł, Bartoszonek, Skraba (Daszewski), Barcz (Myśliwczyk M.), Walicki (Śliwa), Koj, Ludyga (Czyrnik), Hatalski

>> Zobacz GALERIĘ z tego pojedynkuJest 9 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Klb

  Byczyna gra 3 sezon w II lidze, Wołczyn 2 sezon i nigdy żaden fotograf się nie pofatygował żeby zrobić chłopakom kilka fotek,
  Ale widać redakcja ma „inne” priorytety 😉

 2. 48x48
  do klb

  chocianowice grają pierwszy sezon w II lidze i mają fotki jak widac, więc nie miej pretensji do redakcji.Jak widac redaktor mial blizej na widowisko w chocianowicach jak np, w wołczynie.

 3. 48x48
  pozdro

  a po co ma się tam fatygować jak tam tylko piłkę w przód wybijają nie róbmy z tej strony galerii dla każdej drużyny z wioski..

 4. 48x48
  .

  na pewno chłopaki z Wołczyna grają lepiej w piłkę niż te niemcy. Byłem na ich kilku meczach i widziałem co kopią a po 2 sam grałem przeciwko i Wołczynowi i niemcom także nie muszę się zastanawiać kto lepiej „kopie piłkę w przód” 🙂

 5. 48x48
  ;)

  tylko że ta strona nie nazywa się 24 kluczbork-chocianowice tylko 24 powiat, i co to za tłumaczenie że miał bliżej
  Chodzi o to że np zamiast meczu LZS Chocianowice ? LZS Szczedrzyk mógł jechać na mech Mks Wołczyn- Hetman Byczyna
  Gdzie poziom, stadion, jest na wyższym poziomie a pozatym grają 2 drużyny z regionu

 6. 48x48
  srogi_bojler

  Oczywiście, że mógł do was pojechać, ale widocznie jeszcze jesteście trochę za ciency, by interesowała się wami prasa


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz