JUNIORZY STARSI: Pewna wygrana z LZS-em Leśnica 3:0 (zobacz GALERIĘ)

W kolejnym meczu ligowym Juniorów Starszych podopieczni trenera Andrzeja Konwińskiego wygrali z LZS-em Leśnica 3:0. Był to najmniejszy wymiar kary dla drużyny, która w tym sezonie broni się przed spadkiem. W pierwszych minutach piłkarze MKS-u Kluczbork mieli parę okazji, jednak nie zdołali pokonać bramkarza. Przed szansą stawał Kaczor, który głową trafił w słupek, a także Szeluga i Mehlich. Pierwsza bramka padła w 30 minucie meczu. Lewym skrzydłem urwał się Kaczor, dograł górną piłkę w pole karne lewą nogą. Golkiper odbił rękami piłkę do której w polu karnym dopadł Mehlich i głową wyprowadził miejscowych na prowadzenie.

Tuż przed przerwą po jednym z fauli na lewej stronie piłkę ustawił Mielczarek. Dośrodkował prawą nogą, a w polu karnym skakało dwóch naszych piłkarzy, jednak nikt nie przeciął lotu piłki, która zaskakując golkipera ugrzęzła bezpośrednio w prawym narożniku. Chwilę później prowadzący zażądał przerwę.

Po zmianie stron piłkarze MKS-u mieli kolejne okazje na bramkę, jednak podejmowali zbyt długo decyzje, bądź gości ratował bramkarz. Trzecia bramka padła na sekundę przed końcem po akcji Kniejskiego z Mehlichem trafił ten drugi z 11 metrów.

MKS Kluczbork JS – LZS Leśnica JS 3:0 (2:0)

Bramki: Mehlich 30′, 90, Mielczarek 45′

Skład MKS: Bogacz, Pilniok (Podolski), Kuźniecow, Skalec, Żehaluk, Szota, Szeluga (Gałkowski), Mielczarek, Kaczor, Kniejski, Mehlich

Zapraszamy do GALERII. Są już zdjęcia ze spotkania

Dawid Mehlich / Fot. Piotr Mazurczak




Więcej informacji z tej kategorii

Więcej informacji tego autora

rss Podpisy tego użytkownika

Tagi: , , , 

Comments

Trackbacks