Kierowcy tamują ruch na ulicy Ligonia łamiąc znak zakazu postoju

Kierowcy ciągle tamują ruch na ulicy Ligonia w Kluczborku parkując w miejscu, gdzie przepisy tego zabraniają.

Kierując się od strony poczty przy ulicy Ligonia do skrzyżowania z ulicą Byczyńska po prawej strony na długości tamtejszych sklepów m.in. jednej z Pizzerii obowiązuje zakaz postoju z wyjątkiem zaopatrzenia.

Kierujący jednak zatrzymują się tam nie patrząc na znaki drogowe. W poniedziałkowe popołudnie kluczborscy policjanci ukarali parkujących mandatami.

Przypominamy, że w tamtym miejscu pobliżu poczty znajduje się siedziba oddziału medycznego Falck. Jeżdżące tamtędy karetki mają liczne problemy z szybkimi wyjazdami. Zaparkowane nieprawidłowo samochody zmuszają innych kierujących do ruchu wahadłowego.

IMG_4072

Fot. Piotr MazurczakJest 1 komentarz

Dodaj swój
  1. 48x48
    Józek

    No i jeszcze jedno, jadacy Ligonia w stronę poczty, powinni przepuszczać wyjeżdżajacych z prawej strony, bo to skrzyrzowanie równorzędne, przydało by sie je oznakować, bo kiedyś ktoś komus cos rozwali.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz