Kradł portfele i alkohol w supermarketach

Kluczborscy policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież portfeli w jednym z kluczborskich marketów. Jak się okazało nie była to jedyne przestępstwo na jego koncie. W ręce funkcjonariuszy ?wpadł? również 21-letni paser, który kupował skradziony towar. Grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek kluczborscy kryminalni zatrzymali 19-letniego mieszkańca Kluczborka, który 1 grudnia wykorzystując nieuwagę pracowników w jednym z kluczborskich marketów ukradł cztery portfele. Wartość skradzionych przedmiotów została wyceniona na kwotę ponad 500 zł. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży do której się przyznał. Jak ustalili policjanci nie było to jedyne przestępstwo na jego koncie. Podejrzany od kilkunastu miesięcy kradł w kluczborskich marketach. Jego łupem padał alkohol różnych marek, karty pamięci, wkrętarki akumulatorowe.

Tego samego dnia policjanci ustalili i zatrzymali pasera, który kupował od 19-latk skradziony w kluczborskich sklepach towar. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec gminy Kluczbork. Jak ustalili policjanci 21-letni paser zakupione przedmioty sprzedawał na aukcjach internetowych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

21 ?latek usłyszał zarzut paserstwa, do którego się przyznał. Zgodnie z art. 291 § 1 kodeksu karnego grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Aneta Czekaj / KPP KluczborkNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.