LIGA: Waldemar Sobota opowiada o swojej aktualnej formie, przyjeździe i powrocie do Kluczborka (VIDEO i FOTO)

W środę w Kluczborku gościliśmy byłego piłkarza MKS-u Waldemara Sobotę. Poniżej druga część materiału VIDEO z jego wypowiedziami. Waldemar Sobota zdradził już nam wszystkim, iż śledzi na bieżąco wyniki swojego byłego klubu oraz wspomniał i zaapelował do kibiców, aby wspierali MKS i nie rezygnowali z chodzenia na mecze w Kluczborku. W drugiej części napastnik opowiada o celu swojego przyjazdu do Kluczborka, a także o swojej aktualnej formie i grze w Śląsku Wrocław. Dowiemy się również jak to jest dla popularnego Waldiego pojawić się ponownie w naszym mieście.Jest 3 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  slawko

  Wisła Kraków prowadzi szeroko zakrojone obserwacje piłkarzy pod kątem zimowego okienka transferowego. Wśród monitorowanych zawodników są: Waldemar Sobota ze Śląska, a także Lex Immers i Maceo Rigters z holenderskiej ekstraklasy oraz Paulao ze Sportingu Braga.

  Sobota zareklamował się na Reymonta w 14 minut. Tyle spędził na boisku podczas niedawnego meczu Wisła – Śląsk (0:0), a i tak był najgroźniejszym zawodnikiem wrocławian. Jednak wiślakom nie byłoby łatwo go przejąć, bo latem podpisał ze Śląskiem czteroletnią umowę i ma wyjątkowo wysoką jak na polskie realia klauzulę odstępnego. Wynosi ona milion euro. Na dodatek jest uważany przez trenerów za perspektywicznego piłkarza, a z uwagi na efektowny styl gry szybko zdobył dużą sympatię kibiców Śląska. – Trudno mi komentować informację, że Wisła ma być mną zainteresowana, bo na ten temat nic nie wiem. Jeśli chodzi o moją sytuację, to nie jestem zadowolony z tego, że ostatnio spędzam niewiele czasu na boisku. Ale chcę grać dla Śląska, z którym przecież wiąże mnie długi kontrakt – mówi Sobota.

  http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Transfery-Waldemar-Sobota-Lex-Immers-i-Maceo-Rigters-na-celowniku-Wisly,artykul,90561,1,727.html

  No to niezle-1 mln euro!! a MKS zarobił na Waldku czapke sliwek!!!!!!!!!!!!


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz