Miał w domu 10 kg narkotyków (VIDEO)

Dwóch mieszkańców gminy Wołczyn wpadło w ręce kluczborskich policjantów. W mieszkaniu jednego z nich kryminalni znaleźli blisko 10 kilogramów narkotyków. Mężczyźni usłyszeli już zarzut posiadania środków odurzających.

Zatrzymanie dwóch mężczyzn w wieku 41 lat, to efekt pracy wołczyńskich i kluczborskich policjantów. W miejscu zamieszkania jednego z nich policjanci ujawnili torbę turystyczną z ponad 6 kg świeżo zerwanych roślin konopi, 2 kg częściowo podsuszonych roślin oraz 2 słoiki szklane z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wykazały, że jest to marihuana.

Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzut posiadania środków odurzających z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i przyznali się do zarzucanych im czynów. Jeden z mężczyzn może usłyszeć też zarzut uprawy konopi.

Przypominamy: Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa wyżej jest znaczna ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Info, foto, video Komenda Powiatowa Policji w KluczborkuJest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz