Mistrzostwa Polski w Tańcach Latynoamerykańskich

Stowarzyszenie Miłośników Tańca ?Sukces? z powiatu kluczborskiego organizuje w Opolu – Mistrzostwa Polski w Tańcach Latynoamerykańskich. To najważniejsza impreza taneczna w kraju. Zawody odbędą się 23 i 24 lutego w opolskim Okrąglaku. Galę poprowadzi Iwona Pavlović, jurorka „Tańca z Gwiazdami”.

Stowarzyszenie „Sukces” wygrało konkurs o prawo organizacji Mistrzostw Polski rywalizując z dużymi miastami, w tym z Warszawą. Co przekonało Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Tanecznego? Atrakcyjna oferta i niewątpliwy organizacyjny sukces jakim były zorganizowane przez stowarzyszenie Mistrzostwa Polski Południowej.

Dla stowarzyszenia to ogromne wyróżnienie i duże wyzwanie.

– To przecież największa i najbardziej prestiżowa impreza taneczna w Polsce ? mówi Jarosław Marzec, prezes „Sukcesu”.

Kluczborskie stowarzyszenie postanowiło zorganizować zawody w opolskim „Okrąglaku”, ponieważ żadna z sal w Kluczborku nie pomieściłaby spodziewanej liczby tancerzy, gości i widzów. – W mistrzostwach weźmie udział około 350 par, zaznaczam najlepszych par w w Polsce, które by wziąć udział w zawodach musiały powalczyć o nominacje w swoich okręgach – mówi Jarosław Marzec.

Monika Kluf
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.