Nabory na bezpłatne kursy kwalifikacyjne

KKZ 1 oferta szkoły na 2015.2016

Kursy prowadzone są w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 CKU. To nowa forma kształcenia dorosłych. Kursy zastąpiły wieczorowe szkoły dla dorosłych.

Mamy świetnie wyposażoną bazę i kadrę   w naszej pracowni ćwiczeń praktycznych i chcemy upowszechnić wiedzę o możliwości zdobycia nowego zawodu zarówno wśród osób pracujących , bezrobotnych ale to również propozycja dla pracodawców, którzy otwarcie mówią, że brakuje fachowców – tłumaczy Jolanta Michalewska.

Kursy dają też pewne korzyści pracodawcom. Z myślą o nich powiat wprowadza model współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy przy organizacji kwalifikacyjnych kursów zawodowych dla bezrobotnych. Kursów dopasowanych do zapotrzebowania konkretnych pracodawców, z możliwością odbycia 6-miesięcznych staży.

kursy w branży elektrycznej (min. Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych, kończąc kurs uzyskuje się możliwość zdobycia zawodu elektromechanik);

kursy w branży samochodowej (min. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych; kończąc kurs zdobywa się zawód mechanik pojazdów samochodowych);

kursyw branży mechanicznej (Użytkowanie obrabiarek skrawających i Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi, kursy te dają możliwość uzyskania zawodu operator obrabiarek skrawających i ślusarz);

kursy w branży budowlanej (Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich, uzyskuje się zawód murarz – tynkarz),

kursy w branży handlowej (Prowadzenie sprzedaży, po kursie ma się zawód – sprzedawca).

kurs na wózki widłowe

kurs spawacza

nabór na CNC iX 2015r

 Jest 1 komentarz

Dodaj swój
  1. 48x48
    asd

    Mam pytanie. Kursy są za darmo tak ?? To czemu na dole pod reklamą kursu pisze że uczniowie maja 10% rabatu ?? Ile kosztuje kurs na wózek widłowy ?? I jeśli jestem gdzieś zatrudniony to mogę uczęszczać na jakiś darmowy kurs ??


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz