Odpowie za posiadanie marihuany

W środę 17 marca kluczborscy policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który posiadał 2,2 grama marihuany – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku. Zatrzymanemu grozi teraz zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii do 3 lat pozbawienia wolności.

W środę funkcjonariusze wydziału kryminalnego dokonali zatrzymania 19-latka. Posiadał on przy sobie metalowe pudełko, a wewnątrz trzy woreczki z zawartością 2,2 grama suszu roślinnego. Wstępne badania wykazały, że jest to marihuana. Potwierdzone zostanie to w toku dalszego postępowania badaniami laboratoryjnymi. Mężczyźnie postawiono zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku
Jest 3 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Piotrek

  Nudne są już te artykuły o zatrzymaniach osób za marihuanę, napiszcie o kimś z heroiną na przykład. Policja likwiduje konkurencje dla dopalaczy. W Stanach była kiedyś prohibicja a teraz się z tego wszyscy śmieją. Kto oglądał w poniedziałek program na TVNie ten wie, że palą miliony Polaków. Zamknijcie co 20 osobę w kraju nadgorliwi don kichoci. Polska niestety nie jest cywilizowanym krajem. Senator Piesiewicz wciąga Koks a zarzuty stawiane są szantarzystom.

 2. 48x48
  Piotrek

  W Polsce idee oświecenia przyjęły się później niż w krajach Europy Zachodniej, co było związane z tym, że mieszczaństwo zyskało większe znaczenie dopiero w II poł. XVIII w. Przyjmuje się, że ramy czasowe polskiego oświecenia obejmują okres od lat 40. XVIII wieku do roku 1822, z zastrzeżeniem, iż niektóre przejawy klasycyzmu przetrwały do połowy XIX w.

  …na kolejne oświecenie narodu polskiego również musimy dłużej czekać.

 3. 48x48
  Piotrek

  No i wykrakałem. Macie teraz w Kluczborku sklep z dopalaczami. Jeżeli ludzie palący marihuanę będą się obawiali, że podczas rewizji będą mieli nieprzyjemności to będa sie tam zaopatrywać. Ewentualne znalezienie przy nich asortymentu z tego sklepu nie wiąże sie z konsekwencjami. Na zdrowie im to napewno nie wyjdzie.

  No to panowie policjanci, teraz szybko wykoście konkurencję by właściciel sklepu mógł kupić sobie jakiś dobry samochód bądź mieszkanie.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz