Okradła koleżankę

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniej kobiecie, która wykorzystała sen swojej koleżanki i zabrała jej telefon komórkowy oraz pieniądze. Kluczborscy policjanci zatrzymali podejrzaną i odzyskali część skradzionego mienia.

W czwartek 22 marca kluczborscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży 400 zł oraz telefonu komórkowego w jednym z kluczborskich mieszkań.

Jak ustalono 21 marca w godzinach popołudniowych pokrzywdzona wraz ze swoją 25-letnia koleżanką przebywały u znajomego w mieszkaniu. W chwili gdy pokrzywdzona położyła się spać, jej 25 ? letnia koleżanka wykorzystała moment i zabrała jej 400 zł oraz telefon komórkowy.

W piątek 23 marca policjanci zatrzymali 25-letnią mieszkankę gminy Kluczbork. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży, do której przyznała się. Funkcjonariusze odzyskali skradziony telefon komórkowy oraz 350 zł.

Fot, info: KPP Kluczbork
Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz