Paweł Żehaluk: „Zdecydowanie wolę lewą obronę”. Junior MKS-u powołany na konsultacje U-19

Obrońca MKS-u Kluczbork, Paweł Żehaluk otrzymał powołanie na konsultację szkoleniową U-19 (1992 rocznik). Odbędzie się ona w dniach 20-22 września.

– O powołaniu dowiedziałem się w piątek. Przyjechałem na trening, a poinformował mnie o tym trener Andrzej Konwiński. Byłem zszokowany tą informacją, ale z czasem zaczęło to do mnie docierać – komentuje zawodnik.

Żehaluk to lewonożny zawodnik, który obecnie gra jeszcze w lidze juniorów. Wcześniej grywał na lewej pomocy, ale trener Andrzej Konwiński sprawdził go na lewej obronie i tak już zostało. Sam piłkarz nie ma nic przeciwko, chociaż nie wiadomo, gdzie trener kadry U-19 będzie go stawiał do gry.

– Zdecydowanie lepiej czuję się na lewej obronie – dodaje piłkarz.

Wcześniej w swojej karierze Paweł Żehaluk reprezentował kadrę województwa opolskiego (1992 rocznik).

Paweł Żehaluk / Fot. Piotr Mazurczak
Jest 5 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    Kibol

    Ale U-19 jest zlozona z chlopakow grajacych w zespołach seniorskich a zehaluk to nie ten poziom jeszcze ale niech zobaczy jak to jest, co chlopaki prezentuja.. ze to juz nie juniorka !! a gdzie on jedzie Pustynia?


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz