Piłka nożna. Juniorzy Młodsi MKS Kluczbork lepsi od Opola

IMG_2992

Juniorzy Młodsi MKS-u Kluczbork okazali się lepsi o bramkę w rywalizacji z Opolem. Gola w pierwszej połowie strzelił Witos.

Zanim jednak gospodarze objęli prowadzenie, to przyjezdni zmarnowali dwie okazje, a czujny w bramce był Sarna. Witos na listę strzelców wpisał się w około 30 minucie. Wówczas po podaniu zawodnik MKS-u stanął oko w oko z bramkarzem i nie pomylił się.

Po zmianie stron i dośrodkowaniu z lewej strony powinno być 2:0, jednak niepilnowany zawodnik gospodarzy źle dostawił nogę i przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. Goście w całej drugiej połowie szukali wyrównania, a MKS próbował grać z kontry. W 90 minucie piłkarze Opola trafili do siatki, jednak sędzia liniowy wskazał pozycję spaloną. Parę minut wcześniej miejscowi ratowali się faulem przed polem karnym, gdy jeden z graczy MKS-u przedarł się przez obronę. Powinno zakończyć się to czerwoną kartką, jednak sędzia pokazał tylko żółtą. Ostatecznie komplet punktów pozostał w Kluczborku.

MKS Kluczbork – MKS Opole 1:0 (1:0)

Bramki: Witos 30′

Zobacz zdjęcia ze spotkania MKS Kluczbork – MKS Opole 1:0