Piłka nożna. MKS Kluczbork przed ogromną szansą na powrót na zaplecze Ekstraklasy

img_4211

W niedzielę odbyła się przedostatnia kolejka w II lidze. MKS Kluczbork po czterech latach ma ogromną szansę na powrót na zaplecze Ekstraklasy. W niedzielę podopieczni trenera Andrzeja Konwińskiego wygrali w Niepołomicach 1:0 po bramce Grzegorzewskiego i przed ostatnim starciem plasują się w czołówce trzech drużyn, które mają mieć zapewniony awans. Teraz tylko i wyłącznie sami rozdadzą karty.

Do rozegrania pozostaje jedna kolejka, a w niej MKS Kluczbork zagra na własnym stadionie ze Stalą Mielec. Wygrana da pewny awans. Remis bądź przegrana również może przynieść sukces, jednak w takim przypadku potrzebne będą kalkulacje i wyniki pozostałych spotkań, w których grają interesanci: Stal Stalowa Wola, Raków Częstochowa i Rozwój Katowice.

Wszystkie mecze odbędą się w niedzielę 7 czerwca o godzinie 16:00.

1 czerwiec 2015

20:45 – to był 31 maj 2009. Do Kluczborka przyjechała Miedź Legnica, która zameldowała się ze swoimi kibicami, którzy przybyli z kolei pociągiem. MKS Kluczbork aby zapewnić sobie awans do I ligi i wygraną w lidze musieli pokonać rywali. I udało się osiągnąć sukces po trafieniach Waldemara Soboty i Marcina Adamczyka, gdzie MKS wygrał 2:0. Poniżej parę zdjęć z tamtego spotkania.

30

img_4190

img_4121

30

3

img_4431

img_4296Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.