PIŁKA SIATKOWA: W Kluczborku powstała drużyna mężczyzn

Kibice piłki siatkowej doczekali się swojej drużyny w Kluczborku. W marcu założona została drużyna UKS Mickiewicz Kluczbork. Zespół pod wodzą trenera Mariusza Łysiaka będzie występował w III lidze opolskiej grupie B.

Prezes: Mariusz Łysiak
W-ce prezes: Wojciech Kieszyczyński
Sekretarz: Piotr Radoś
Skarbnik: Leszek Mierzwa
Pozostali członkowie zarządu:
Michał Surmiński
Andrzej Dąbrowski
Józef Golenia
Waldemar Bochenek

Komisja Rewizyjna klubu:
Przewodniczący: Mateusz Szyporta
Sekretarz: Bartosz Michalski
Członek komisji: Krzysztof Wojnarowski

Skład (uczestniczą w treningach):

Rozgrywający: Łukasz Surmiński, Wiktor Chodor, Szymon Piłat

Środkowi: Krzysztof Grunsiok, Maciej Niedzielski, Marcin Kubiszyn, Tomasz Szyporta, Paweł Sterniuk, Wojciech Zalewski

Przyjmujący: Michał Surmiński, Bartosz Radoś, Maciej Resel, Grzegorz Urbański, Mateusz Gawlik, Jarosław Kwieciński,

Atakujący: Mateusz Szyporta, Beniamin Czaja, Michał Leks

Libero: Seweryn Wójciak, Artur Langos, Tomasz Mrówka

Skład uzupełniają: Tomasz Łukomski, Bartłomiej Gajewski

W najbliższą sobotę 28 kwietnia drużyna wystąpi w turnieju, który odbędzie się w Oleśnie.
Jest 8 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  gaucio

  no i już nie tylko piłka nożna w kluczborku, ale i siatkówka! może w przyszłości zawitają do nas takie ekipy jak Skra, ZAKSA itd:D.. oby się wiodło lepiej niż obecnie w MKS-ie… (MKS ma teraz konkurencje:D)

 2. 48x48
  zoksu

  Do -gaucio-.
  Wez chłopaku zejdz na ziemie ochłoń troche a najlepiej zacznij myśleć logicznie i zorientuj sie w końcu gdzie mieszkasz.
  Założona została druzyna siatkówki i bardzo dobrze ,szacunek dla pomysłodawców i założycieli ale jak widze że już niektórzy widzą w mieście takie zespoły jak Zaksa czy Skra to ja proponuje stworzyć pole golfowe i zaprosić na otwarcie Tigera Woodsa napewno chętnie by przyjechał, albo niech Urząd Miejski wystosuje pismo do szefa NBA zeby pierwszy mecz rozpoczynający sezon nie odbywał się w takich zasciankowych miejscach jak Londyn,Paryż,Madryt a właśnie w Kluczborku przecież mamy piękną hale sportową ,trochę szkoda ze projektantowi zabrakło 1metra powierzchni wewnątrz sportowo użytkowej bo wtedy mielibyśmy pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej i zapewne nowy trener reprezentacji Polski swój mecz rozpoczynający pracę z kadrą chciałby rozegrać właśnie u nas.
  A i mamy jeszcze szczęście że nikt nie wpadł na pomysł założenia sekcjii kolarskiej bo na bank następny Tour de France startował by z naszego rynku. A tutaj adres który ci sie przyda- .http://kluczbork.pl/firmy/?u=9 .

 3. 48x48
  gaucio

  do zoksu – > marzyć nikt nikomu jeszcze nie zabronił (przynajmniej na razie), i sądzę że nie tylko ja lecz wiele innych osób może nie dosłownie, ale pomyślało/pomyśli o tym że tak może i być..;]. oczywiście nie wszystko na raz i nie mówię już od razu że plan na pewno się powiedzie. było wiele w świecie prób tworzenia drużyn itd które kończyły się fiaskiem. napisałem tylko własne zdanie i każdy oczywiście się może nie zgodzić.. W Kluczborku jest wiele osób które mają zamiłowania do siatkówki. Co do Twojego komentarzu i rzekomego linku ..

  BEZ KOMENTARZA :).

 4. 48x48
  zoksu

  Sprawdziła sie moja teoria , że jak ktoś sie wiesniakiem urodził to wieśniakiem zdechnie. A marzenia trzeba mieć adekwatne do IQ , chcesz zobaczyć Zakse wsiądz w samochód i po 110km jesteś na miejscu i masz emocje.Ale moze lepiej siedzieć w Kluczborku i czekać aż nowo powstały zespół awansuje do PlusLigi. Na marginesie lubie posłuchać zespołu Linkin Park ale ja nie czekam czy może przyjadą na Dni Kluczborka tylko wsiadam w samolot i lece do Frankfurtu a wy dalej siedzcie w tej dziurze i liczcie na to że może kiedyś ktoś przez przypadek tam przyjedzie a najblizsza szansa to Galeria do sierpnia juz niedaleko, dmuchajcie balony.

 5. 48x48
  Kibic siatkówki

  Witajcie,
  Cześć i chwała, że powstał następny UKS w kluczborku z sekcją siatkarską chłopców. Z tym, że inni pracują i nie robią z tego sensacji na skalę bynajmniej województwa. Nazwisko Prezesa a zarazem trenera drużyny kibicom siatkówki kojarzy się z trwałym zniszczeniem na długie lata żeńskiej siatkówki… Czyżby Powrót-Reinkarnacja?

 6. 48x48
  Kibol

  Bardzo dobrze, że powstała od nowa amatorska drużynka – życzę sukcesów!!! Chłopcy pracują, grają i dobrze się bawią i Nas.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz