Pilne: UKS Mickiewicz Kluczbork zagra w II lidze siatkowej !!!

IMG_8354

UKS Mickiewicz Kluczbork w najbliższym sezonie zagra w II lidze siatkowej !!!

Informacja dotarła do nas dosłownie przed chwilą.

Nasz zespół wyraził chęć gry w tej lidze, a ponieważ I liga została powiększona o dodatkowe miejsca to zwolniło się miejsce piętro niżej.

W poprzednim tygodniu o sprawie dyskutował Wydział Gier, a nasze uczestnictwo w II lidze zatwierdził Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

W minionym sezonie podopieczni trenera Mariusza Łysiaka okazali się drugą siłą w województwie. W meczach finałowych o mistrzostwo musieliśmy uznać wyższość siatkarzy z Gorzowa Śląskiego. Pierwotnie po rywalizacji w województwie droga do awansu do II ligi była bardzo daleka, bo o to miano rywalizowały 32 zespoły, a tylko 4 miały zapewnić sobie awans po dwóch turniejach. Ostatecznie przez zmiany organizacyjne trzeba było zwiększyć grupę drużyn w II ligach i to UKS Mickiewicz zagra na tym poziomie rozgrywek.
Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz