PILNE: Znaleziony przedmiot na kluczborskim Rynku to domniemany niewypał (FOTO)

Na Rynku w Kluczborku około godziny 10:00 znaleziono przedmiot przypominający niewypał. Natknął się na niego jeden z robotników obsługujący koparkę podczas prowadzenia prac budowlanych związanych z rewitalizacją miasta.

Po godzinie 14:00 na miejscu pojawili się saperzy z Brzegu, którzy stwierdzili, iż „jest to tylko przedmiot przypominający pocisk z czasów II Wojny Światowej„.

Na Rynku były 3 zastępy straży pożarnej. Jedna z Państwowej Straży Pożarnej i dwie ochotnicze. Było również pogotowie ratunkowe, policja i pogotowie gazowe.

Teren został ogrodzony i zabezpieczony.

Przeprowadzona została ewakuacja budynków. Sklepy zostały zamknięte – informuje Wojciech Kieszczyński ? zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Kluczborku.

kliknij na zdjęcie aby powiększyć
Jest 5 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz