Podsumowanie akcji Znicz 2010 w powiecie kluczborskim

W czasie akcji ?Znicz 2010? kluczborscy policjanci skontrolowali 310 kierowców, siedmiu z nich prowadziło samochód pod wpływem alkoholu, nałożono 147 mandatów karnych, zatrzymano 10 dowodów rejestracyjnych.

Na terenie powiatu kluczborskiego nad bezpieczeństwem w rejonach cmentarzy, na drogach dojazdowych oraz na głównych ciągach komunikacyjnych czuwali kluczborscy policjanci.

W trakcie akcji ?Znicz 2010? odnotowano 5 kolizji drogowych, zatrzymano 7 kierowców prowadzących samochód pod wpływem alkoholu.

Policjanci skontrolowali 310 kierowców, nałożyli 147 mandatów karnych, sporządzili 4 wnioski o ukaranie do sądu, zatrzymali 5 praw jazdy oraz 10 dowodów rejestracyjnych.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku
Jest 4 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    ania

    nie ciekawa tylko nastepnym razem jeden z drugim by sie zastanawial czy po kielichu wsiadac za kółko jakby byl na miescie wytykany palcem z etykietką pijaczek:)

  2. 48x48
    adam

    Ania , Polska moze nie jest czołową demokracją na swiecie ale trzeba sie zastanowić czy mamy podążać sladami krajów arabskich gdzie pietnowanie ,kamieniowanie ,obcinanie dloni złodziejom ,jest na porządku dziennym jesli juz mamy pie\ętnować przestepców to wytykac palcami jak to napisałas powinnismy wszystkich którzy mieli problemy z prawem , coś mi sie wydaje ze chyba palce by nam scierpły.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz