Policja organizuje debaty społeczne w Kluczborku i Lasowicach Wielkich

Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku zaprasza mieszkańców gmin Lasowice Wielkie i Kluczbork na debaty społeczne. Bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i w miejscach publicznych oraz bezpieczeństwo podczas imprez masowych o charakterze artystyczno – rozrywkowym i sportowym to główne tematy zaplanowanych spotkań.  

Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku zaprasza mieszkańców gmin Lasowice Wielkie i Kluczbork na debaty społeczne dotyczące bezpieczeństwa.

Debata w gminie Lasowice Wielkie odbędzie się 11 czerwca (środa) o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Lasowicach Wielkich. Podczas spotkania poruszane będą tematy bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania i w miejscach publicznych oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Debata w gminie Kluczbork odbędzie się 12 czerwca (czwartek) o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku przy ul. Katowickiej 14. Tematem spotkania będzie bezpieczeństwo podczas imprez masowych o charakterze artystyczno – rozrywkowym i sportowym.

Jednym z celów debaty jest wypracowanie w trakcie dyskusji propozycji rozwiązań mogących skutkować poprawą bezpieczeństwa na terenie powiatu kluczborskiego. Organizatorzy przygotowali tematyczne prezentacje, które będą podstawą do dyskusji.Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.