Policja podsumowała świąteczny weekend

Podczas tegorocznych Świąt Wielkiej Nocy kluczborscy policjanci nie odnotowali poważniejszych zdarzeń drogowych. W okresie świątecznym (6?9 kwietnia 2012 r.) funkcjonariusze zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących.

W okresie świąt nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym czuwali kluczborscy policjanci. Funkcjonariusze kontrolowali m.in. trzeźwość kierujących, prędkość, stan techniczny pojazdów. Po zakończonym świątecznym weekendzie można stwierdzić, iż ruch na drogach powiatu kluczborskiego przebiegał bardzo spokojnie i bezpiecznie, nie odnotowano poważniejszych zdarzeń drogowych.

Policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Niechlubnym rekordzistą okazał się 23-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego, który kierował samochodem marki Opel Astra mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie.Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.