Policjanci z Kluczborka uratowali mężczyznę po próbie samobójczej

Ochrona życia, zdrowia i mienia są na stałe wpisane w zawodowy życiorys policjantów. Służba wymaga od nich umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach wymagających podejmowania natychmiastowych decyzji. Dzięki właśnie takim umiejętnościom kluczborscy policjanci uratowali życie 24-letniemu mieszkańcowi Kluczborka. Dzięki ich szybkiej reakcji na zgłoszoną interwencję, funkcjonariusze zapobiegli tragedii.

W poprzednim tygodniu tuż przed godziną 19:00 dyżurny kluczborskiej komendy został poinformowany przez kobietę o tym, że jej partner zamierza popełnić samobójstwo. Na miejsce natychmiast udali się st.post. Krzysztof Trefoń i post. Rafał Wypasek.

Pod wskazanym adresem policjanci zastali zgłaszającą kobietę. W rozmowie z nią policjanci ustalili, że jej partner groził popełnieniem samobójstwa, a teraz zatrzasnął się w pokoju i od kilku minut nie ma z nim kontaktu.

Policjanci mimo braku klamki w drzwiach, którą przed wejściem wyciągał 24-latek otworzyli drzwi, gdzie w środku zobaczyli wiszącego i nieprzytomnego mężczyznę.

Policjanci natychmiast odcięli przewód i podjęli akcję reanimacyjną, co pozwoliło na przywrócenie u 24-latka czynności życiowych. Mężczyzna został przekazany przybyłej na miejsce załodze karetki pogotowia.

Źródło: KPP Kluczbork
Jest 3 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    Janusz

    Dali by spokój chłopakowi w tym kraju tylko się powiesić. PO co żyć w tym mieście pracy nie ma ,żadnych widoków na przyszłość, nawet pogoda nas opuściła. Trzymaj się chłopie teraz z traumą będziesz żyć.

  2. 48x48
    awfg

    No i co w tym dziwnego ? Wielkie mi Halo? Od tego oni są, od tego są oni!! żeby przyjeżdzać pod wskazane zgłoszenie.Dziwne by było jak by nie przyjechali i nie chciało im sie go odcinać xD


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz