Poradnia kardiologiczna czynna już od 11 września

Od wtorku, 11 września w w Kluczborku zacznie działać Poradnia Kardiologiczna przy NZOZ Polskiej Grupy Medycznej, ul. Marii Curie ? Skłodowskiej 23, II piętro (w budynku Kluczborskiego Regionalnego Ośrodka Chorób Serca i Naczyń).

A oto harmonogram pracy Poradni:

Lek. med. Ewa Zagwojska ? Szczepańska, specjalista kardiolog przyjmuje:
Wtorek, godz. 15.00 ? 19.00
Środa, godz. 10.00 ? 14.00
Czwartek, godz. 10.00 ? 14.00

Lek.med. Lucjan Szela, specjalista kardiolog przyjmuje:
Czwartek, godz. 9.00 ? 12.00

Rejestracja w godzinach pracy Poradni Kardiologicznej osobiście lub pod nr telefonu: 77 410 21 14

Poradnia udziela świadczeń w rodzaju: ambulatoryjna opieka specjalistyczna ? w zakresie kardiologii, w ramach podpisanego właśnie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Przypomnijmy, że NZOZ Polskiej Grupy Medycznej przejął od Powiatowego Centrum Zdrowia w Kluczborku kontrakt na prowadzenie poradni kardiologicznej. W związku z tą zmianą poradnia miała krótką przerwę w działalności.

Warto dodać, że Polską Grupę Medyczną tworzą wysokiej klasy specjaliści kardiolodzy i kardiochirurdzy związani ze znanym i cenionym nie tylko w Polsce Śląskim Centrum Chorób Serca kierowanym przez  prof. Mariana Zembalę.

Oprac.: M.Kluf

Lucjan Szela, jeden z kardiologów, którzy będą przyjmować w Poradni Kardiologicznej.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.