Posiadał 12 woreczków amfetaminy

W samochodzie 28-letniego mieszkańca Kluczborka policjanci ujawnili 12 woreczków foliowych z zawartością amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (18 lipca) funkcjonariusze wydziału kryminalnego kluczborskiej policji realizując działania zmierzające do ograniczenia przestępstw narkotykowych zatrzymali 28-letniego mieszkańca Kluczborka. W samochodzie marki Opel Calibra, którym poruszał się mężczyzna policjanci ujawnili 12 woreczków z zawartością białego proszku. Ponad 10 gram zabezpieczonego proszku poddano wstępnej identyfikacji, którego wynik wskazał, iż mamy do czynienia z amfetaminą.

W toku prowadzonego postępowania zabezpieczona substancja poddana zostanie  badaniu laboratoryjnemu celem potwierdzenia wstępnych ustaleń.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. Zatrzymany 28-letni mieszkaniec Kluczborka usłyszy zarzut posiadania wbrew przepisom ustawy środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP KluczborkNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.