OTWARCIE KAMPUSU: Remis w meczu pokazowym na Stadionie Miejskim (zobacz GALERIĘ i VIDEO)

W piątek na Stadionie Miejskim odbył się mecz pokazowy w ramach otwarcia kampusu Sportowego Stobrawa w Kluczborku. Reprezentacja Sejmu RP zmierzyła się z Oldbojami naszego miasta, których poprowadził trener Ryszard Okaj. Zespołem Sejmu natomiast dyrygował trener Grzegorz Kowalski, który wraz z posłem Andrzejem Bułą tworzyli solidny środek obrony. Ogromny spokój w poczynaniach trenera MKS-u Kluczbork sprawił, że jego jedenastka straciła tylko jedną bramkę.

Oldboje jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Najpierw środkiem przedarł się Ryszard Okaj. Minął już na swoją prawą stronę bramkarza. Tam stał już Zdzisław Sarnicki i tylko uderzył do pustej bramki.

Reprezentacja Sejmu zdołała wyrównać za sprawą Cezarego Kucharskiego, który po indywidualnej akcji uderzył w prawy róg.

Reprezentacja Sejmu RP – Oldboje Kluczborka 1:1

Bramki: Kucharski – Sarnicki

– >> Włącz GALERIĘ ze spotkania
Jest 2 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    Przemek

    Ej, to były rezerwy (głębokie) sejmu. Nie zagrali: Donald Tuskinio, Zibi Chliebovski, Miro van der Drzewiecki czy Gregor Schetinovic. Na pewno wynik byłby inny.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz