Remonty dróg w powiecie kluczborskim

Uwaga na utrudnienia w ruchu na trasie Kostów – Ligota Górna i Wierzbica Górna – Wołczyn. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prowadzi remonty nawierzchni.

Kostów – Ligota Górna: Remont dróg prowadzony jest na odcinku 26 kilometrów. Utrudnienia: ograniczenie prędkości do 60 km/h. Planowane zakończenie prac: 6 październik.

Wierzbica Górna  – Wołczyn: Remont dróg prowadzony jest na odcinku 2,65 km. Utrudnienia: ograniczenie prędkości do 60 km/h oraz ruch wahadłowy. Planowane zakończenie prac: 31 październikJest 2 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  von Ja

  NIEPOROZUMIENIE ….. !!!
  Na trasie Kostów ? Ligota Górna remont drogi prowadzony jest na odcinku 26 kilometrów – koniec prac : 6 październik
  Na trasie Wierzbica Górna ? Wołczyn remont drogi prowadzony jest na odcinku 2,65 km – koniec prac : 31 październik !!!!!!!!!!

  To chyba żart….

 2. 48x48
  ukamija

  Aktualny stan drogi Wierzbica górna – Wołczyn to jakiś żart…ile trzeba było czekać lat żeby taki krótki odcinek drogi wyremontować…tylko żeby się nie okazało że po remoncie po zimie znów będzie potrzebny remont!!!!
  POlska bandycki kraj!!!


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz