Siatkówka: Bielawa zawita w Kluczborku

uks-bielawa

Siatkarze UKS Mickiewicz zamierzają podtrzymać serię wygranych w II lidze siatkowej. Już w sobotę powalczą o trzecie zwycięstwo z rzędu, a ich rywalami będzie zespół z Bielawy.

W poprzedniej kolejce podopieczni trenera Mariusza Łysiaka wygrali 3:2 w Oławie, a jeszcze wcześniej odprawili u siebie Sobieski Arena Żagań 3:0.

W miniony weekend ze względu przypadającego święta spotkań w lidze nie rozgrywano, ale nasi siatkarze nie próżnowali i chcąc zachować systematyczność meczową zmierzyli się dwukrotnie z AZS-em Opole (w Opolu wygrana 3:2, w Kluczborku 2:2).

Początek sobotniego spotkania o godzinie 18:00. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na halę Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kluczborku.

UKS Mickiewicz – KS Bielawianka Bester Bielawa 2:3 (22:25, 27:25, 20:25, 25:21, 6:15)

 
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.