SIATKÓWKA: Kadetki przegrały mecz z Nysą (GALERIA)

W piątek o godzinie 17:00 na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kluczborku odbył się mecz siatkówki pomiędzy UKS Jedynka Kluczbork, a NTSK Nysą.

Niestety nasze siatkarki przegrały 0:3. W pierwszym secie nasze zawodniczki prowadziły już 5:1, ale ostatecznie przyjezdne odrobiły szybko punkty. Długo było blisko remisu, ale ostatecznie to siatkarki Nysy wygrały do 23. Druga partia zakończyła się takim samym rezultatem.

W trzecim secie przyjezdne się rozluźniły. Nasze siatkarki wyszły na prowadzenie, ale w końcówce seta to przyjezdne zachowały więcej zimnej krwi i wygrały do 22.

W pierwszym spotkaniu Nysa na własnym boisku wygrała 3:2.

UKS Jedynka Kluczbork – NTSK Nysa 0:3 (23:25, 23:25, 22:25)

– >> Zobacz GALERIĘ z tego spotkania

Półfinały: Grupa E (UKS Jedynka, KARO Strzelce Op., NTSK Nysa, VICTORIA Chróścice)

UKS – Nysa 0:3

* do grupy finałowej wejdą dwa najlepsze zespoły.

Jest 6 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    Piotr

Dobre pytanie. Bo jak można rozgrywać mecz w takich samych strojach. Różnica jest taka, że te z Nysy mają w okolicach ramiom czarne paski. Siatkarki z Kluczborka nie mają tego…

2. 48x48
    uks jedynka kluczbork

ludzieee!! kadetki z kluczborka zostaly mistrzyniami wojewodztwa!!!!! o tym to juz nie łaska napisać…

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.