SIATKÓWKA: Łatwa wygrana z Paczkowem (GALERIA)

Po porażce ze Zdzieszowicami 2:3, nasi siatkarze jak na lidera przystało, tym razem nie mogli pozwolić sobie na kolejną niespodziankę. Pokonali Lidera Paczków 3:0.

Po pierwszym gwizdku sędziego goście objęli prowadzenie 0:2 dzięki dwóm błędom w przyjęciu po zagrywkach. Podopieczni trenera Mariusza Łysiaka wyszli na prowadzenie w tym secie przy stanie 11:10. Następnie udało się odskoczyć na pięć punktów przewagi 20:15, a trener gości poprosił o czas. Niesieni dopingiem wygraliśmy seta do 16.

Po zmianie połów szybko objęliśmy prowadzenie 4:0. Później z każdą minutą prowadzenie wzrastało. Ostatecznie seta drugiego nasi siatkarze wygrali również do 16.

Trzeci set udało się wygrać do 21. Statuetkę MVP spotkania otrzymał środkowy Maciej Niedzielski.

– >> Zobacz GALERIĘ z tego spotkania

UKS Mickiewicz Kluczbork – Lider Paczków 3:0 (25:16, 25:16, 25:21)

Jest 9 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    blue

dajcie spokój z tym przekomarzaniem uks mks bo to jeż nawet komedią nie zalatuje, na siatkówce nie ma może jeszcze wysokiego poziomu bo i drużny są zaściankowe a liga niska… nikt tu nie dostaje pieniędzy za granie i trenowanie takie rzeczy robi się dla siebie, miasta i przede wszystkim kibiców bo to oni są na razie najlepszym zawodnikiem!!! 😀 Chodzi o to by kluczborczanie znaleźli rozrywkę innej dyscypliny jeżeli jest przerwa w sezonie mks-u, lub za piłką nożną nie przepadają (tak są tacy ludzie!). Szanujmy sport w naszym mieście z piłką związany tą ręką i nogą kopany.

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.