Siatkówka: Nowi zawodnicy w UKS Mickiewicz

IMG_8354

Rozgrywki w debiutanckiej II lidze naszego zespołu UKS Mickiewicz Kluczbork rozpoczną się 27 września. W pierwszym meczu nasi siatkarze udadzą się do Nowej Soli, gdzie zmierzą się z tamtejszym zespołem Astry. Pierwsze spotkanie w Kluczborku odbędzie się tydzień później. Dokładniej 4 października podejmiemy AZS UZ Zielona Góra.

UKS Mickiewicz spotkania w roli gospodarza rozgrywać będzie na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kluczborku w soboty o godzinie 18:00.

Podopieczni trenera Mariusza Łysiaka rozpoczęli przygotowania do sezonu 18 sierpnia. Trenować będą na obiektach w Kluczborku. W dniach 6-7 września pojadą do Głuchołaz na turniej, gdzie grać będzie m.in. gospodarz Juvenia Głuchołazy oraz I ligowa Stal Nysa.

Zaplanowane są również dwa mecze sparingowe z AZS-em Politechnika Opole i UKS-em Strzelce Opolskie.

Krystalizuje się kadra naszego zespołu. Jest wielu nowych zawodników, którzy będą reprezentować barwy UKS Mickiewicz w II lidze. Kibice z pewnością pamiętają Sławomira Frankowskiego z Gorzowa Śląskiego, który punktował UKS w meczach finałowych. Do zespołu dołączyło już:

rozgrywający:

Rafał Kowalczyk (ostatnio Politechnika Opole)

Kacper Polak (AZS UO Opole)

przyjmujący:

Marcin Melnarowicz (UKS Strzelce Opolskie)

Adam Parcej (UKS Strzelce Opolskie)

Tomasz Pizuński (Gwardia Wrocław)

Łukasz Balas (Pimat Gorzów Śląski)

Tomasz Wencel (Siatkarz Wieluń)

atakujący:

Bartosz Pańczyszak (UKS Strzelce Opolskie)

Sławomir Frankowski (Pimat Gorzów Śląski)

Mariusz Wróbel (Juvenia Głuchołazy)

środkowi:

Artur Bryś (AZS Opole)

libero:

Rafał Leszczyński (Gwardia Wrocław)

Bartosz Hiper (Pimat Gorzów Śląski)

W treningach uczestniczy również dwóch siatkarzy z wyższych lig oraz zawodnicy z poprzedniego sezonu, którzy reprezentowali barwy UKS-u i uzupełnią kadrę na następny sezon.Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.