Siatkówka. Pewna wygrana UKS Mickiewicz

IMG_3669_

W sobotnie popołudnie w ramach 4. kolejki zmierzyły się dwie drużyny, które jeszcze nie odniosły zwycięstwa. Lepsi okazali się podopieczni trenera Mariusza Łysiaka, którzy odprawili 3:0 siatkarzy z Żagania.

Spotkanie przebiegało pod dyktando UKS-u. Pierwszy set wygrany do 19, a drugi aż dziesięcioma punktami. Dopiero pod koniec trzeciego seta nasi siatkarze zafundowali kibicom sporo emocji. Jak w dwóch poprzednich partiach pewnie zmierzali do wygranej prowadząc kilkoma punktami. Jednak zbyt mocno się rozluźnili, i zaczęli popełniać błędy. Przyjezdni doprowadzili do wyrównania po 21. Jednak końcówka po wymianie ciosów przyniosła nam wygraną do 24.

UKS Mickiewicz – WKS Sobieski Arena Żagań 3:0 (25:19, 25:15, 26:24)