SIATKÓWKA: SKRA Bełchatów – Tytan AZS Częstochowa (przyjdź na mecz charytatywny)

W środę 7 września o godzinie 17:00 na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kluczborku odbędzie się mecz piłki siatkowej pomiędzy SKRA Bełchatów a Tytan AZS Częstochowa. Będzie to spotkanie charytatywne, a dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na Hospicjum Ziemi Kluczborskiej Św. Ojca Pio w Smardach Górnych k. Kluczborka. Zapraszamy.
Jest 14 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  darek

  czy to ważne kto przyjedzie , ważne jest to żeby nie było tak jak rok teku „DRĘTWO” bo takich mamy w kluczborku kibiców :/

 2. 48x48
  Sławek

  Kto nie chce niech nie przychodzi. Nikt nikogo nie zmusza. Tutaj głównie chodzi o wsparcie społecznej budowy hospicjum stacjonarnego jaką prowadzi Stowarzyszenie Hospicjum Ziemi Kluczborskiej Św. Ojca Pio. To mecz charytatywny. Warto przyjść i wspomóc ten szlachetny cel. Przecież tak wiele osób w zaawansowanej fazie choroby nowotworowej mamy w swoim otoczeniu, rodzinie, czy znajomych. Cena 30 zł nie jest wygórowana. Wielu stać na to. Widać to po sprzedaży biletów. Schodzą jak ciepłe bułeczki. Jeżeli chodzi o składy. Tak, przyjeżdżają pierwsze składy.
  Mamy wszyscy nadzieję na wspaniałą zabawę.

 3. 48x48
  Sławek

  MKS – mam nadzieję że będzie fajnie 🙂 To zależy oczywiście od nas – kibiców. Kupując bilet bierzesz udział w fajnym meczu. Nie musisz nigdzie wyjeżdżać, ponosić dodatkowych kosztów dojazdu. Pierwsze składy przyjeżdżają do nas. No i oczywiście zarazem wspierasz budowę hospicjum stacjonarnego. Kupując bilet stajesz się zarazem współbudowniczym tego hospicjum. Jakaś Twoja część, mała cegiełka dokłada się do tego dzieła jakim jest przecież nasz wspólny stacjonarny dom hospicyjny dla nieuleczalnie chorych pacjentów powiatu kluczborskiego. Każdy z nas pewnie miał w swojej rodzinie lub otoczeniu kogoś chorującego na nowotwór, niestety już bez szans na wyleczenie. Musimy zrobić wszystko aby to hospicjum powstało. Wizualizację hospicjum stacjonarnego w Smardach Górnych można zobaczyć na stronie http://www.hospicjumswpio.pl
  Myślę, że bez problemu wszyscy się zmieścimy 🙂

  Pozdrawiam
  Sławek

 4. 48x48
  hmmm

  Na pewno nie będzie najsilniejszego składu Skry Bełchatów. Czterech zawodników odpada już na wstępie [Możdżonek,Kłos,Kurek i Zatorski]. Akurat mają zgrupowanie tuż przed Mistrzostwami Europy,więc na pewno nie przyjadą specjalnie na taki mecz..


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz