Siatkówka: UKS Mickiewicz gra ostatni mecz fazy zasadniczej w Kluczborku

sulechow

W sobotę siatkarze UKS Mickiewicz zagrają ostatni mecz fazy grupowej w Kluczborku. Ich przeciwnikiem będzie Orion Sulechów.

Po 16 rozegranych spotkaniach podopieczni trenera Mariusza Łysiaka mają na koncie 17 punktów i zajmują 8 miejsce w tabeli (na 10 zespołów). Po fazie zasadniczej pierwsze cztery zespoły walczyć będą w play-off o awans do 1 ligi, natomiast miejsca 7-10 zagrają o utrzymanie w lidze. Dwie drużyny, które uplasują się na miejscu 5-6 mają zapewniony ligowy byt.

Sobotnia konfrontacja z Sulechowem będzie ważnym  pojedynkiem dla naszych siatkarzy, którzy wciąż mają teoretyczne szanse na zajęcie bezpiecznego 5 lub 6 miejsca, jednak muszą wygrać swoje dwa ostatnie mecze. O to jednak może być trudno, bowiem zarówno sobotni rywal, jak i ostatni – Gwardia Wrocław (tutaj nasi siatkarze zagrają na wyjeździe) uzbierali więcej punktów od UKS Mickiewicz i kolejnych meczów z pewnością nie odpuszczą. W pierwszym spotkaniu w Sulechowie siatkarze UKS Mickiewicz Kluczbork wygrali 3:0.

Spotkanie z Sulechowem odbędzie się wyjątkowo na hali kampusu Stobrawa. Początek o godzinie 18:00
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.