SIATKÓWKA: UKS Mickiewicz wraca do gry

Po ponad miesięcznej przerwie w rozgrywkach na halę sportową wracają siatkarze. Już w sobotę UKS Mickiewicz rozpocznie rundę rewanżową. Na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji zmierzymy się z LUKS AZYMEK Zdzieszowice. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na godzinę 17:30.

W pierwszej części sezonu nasi siatkarze nie zaznali smaku porażki. W ostatnim meczu na własnym obiekcie zawodnicy zafundowali jednak swoim kibicom mnóstwo emocji. Gładko wygrali dwa pierwsze sety z Prudnikiem i gdy wydawało się, że być może będzie to najszybsza wygrana, rywale podnieśli się i w piątym secie prowadzili nawet 3 punktami. Ostatecznie wygraliśmy do 17. O tym spotkaniu, galeria, wywiad, sprawozdanie można przeczytać tutaj.

W tym roku nasi siatkarze mają już pierwszą przegraną na koncie. Co prawda nie w lidze, ale w meczu kontrolnym. Podczas przygotowań do rundy rewanżowej przegrali z wyżej notowanym PIMAT ISKRA Gorzów Śląski 0:4.

W pierwszym meczu w Zdzieszowicach nasi zawodnicy wygrali 3:1
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.