SIATKÓWKA: W weekend w Kluczborku turniej ćwierćfinałowy Młodziczek

mlodziczki

W najbliższą sobotę i niedzielę na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji toczyć się będzie rywalizacja w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Młodziczek. Nasze młode adeptki piłki siatkowej okazały się najlepsze w województwie i teraz zmierzą się z rywalkami na szczeblu centralnym.

W ćwierćfinale rywalizować będzie 6 drużyn. Nasze zawodniczki UKS Jedynka Kluczbork oraz: BKS Bielsko Biała, Lider Konstantynów Łódzki, MKS Andrychów, KS Dziewiątka Łódź i MKS Dwójka Zawiercie.

Zespoły zostały podzielone na dwie podgrupy:

PODGRUPA A: UKS Jedynka Kluczbork, BKS Bielsko Biała, KS Dziewiątka Łódź

PODGRUPA B: Lider Konstantynów Łódzki, MKS Andrychów, MKS Dwójka Zawiercie

W pierwszym dniu turnieju w Kluczborku rywalizacja toczyć się będzie w podgrupach. Każda drużyna zagra dwa spotkania. Pierwsze dwa zespoły z tabeli każdej podgrupy zagrają w niedzielę mecz o wejście do półfinałów (pary na krzyż: I miejsce z podgrupy A z II miejscem podgrupy B oraz II miejsce z A – I miejsce z B). Zespoły, które zajmą III miejsce w podgrupie zagrają z kolei w niedzielę o V miejsce w turnieju.

Szczegółowy terminarz spotkań na plakacie poniżej.

1858Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.