Śląsk Wrocław i Karpaty Lwów zagrali dla Hospicjum. Ile udało się zebrać pieniędzy ?

W miniony piątek na Stadionie Miejskim w Kluczborku aktualny mistrz Polski zmierzył się w meczu towarzyskim z Karpatami Lwów. Lepsi okazali się przyjezdni z Ukrainy, którzy pokonali drużynę Oresta Lenczyka 3:1. Nie wynik tej konfrontacji był jednak najważniejszy. Ci którzy przyszli i kupili cegiełkę w kwocie 5 zł wspomogą budowę Hospicjum w Smardach.

Ze sprzedaży cegiełek uzyskaliśmy kwotę 3250 (650 cegiełek) – mówi Sławomir Kołecki – prezes stowarzyszenia „Hospicjum Ziemi Kluczborskiej Św. Ojca Pio”.

Dokładnie na co zostaną wydane zebrane pieniądze jeszcze nie wiemy.  Generalnie zbieramy aktualnie fundusze, aby z uzyskanej większej kwoty rozpocząć kolejny etap prac (chcemy rozpocząć prace związane ze stropami i w związku z tym będą potrzebne pieniądze na materiały).

– >> Zobacz GALERIĘ ze spotkania Śląsk Wrocław – Karpaty Lwów

Jest 3 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz