Śmiertelny wypadek na Wołczyńskiej

Kluczborscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek w Kluczborku przy ul. Wołczyńskiej. 90-letni pieszy mimo udzielonej pomocy medycznej zmarł w szpitalu. Kierujący samochodem był trzeźwy. Apelujemy o ostrożność.

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 18:00 w Kluczborku przy ul. Wołczyńskiej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 90?letni mężczyzna przechodząc przez jezdnię został potrącony przez samochód m-ki Toyota Avensis. Rannego pieszego przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Mimo udzielonej pomocy medycznej 90-letni mężczyzna zmarł. 65-letni kierujący samochodem w chwili wypadku był trzeźwy.

Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku drogowego wyjaśniają kluczborscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kluczborku ustala przyczyny i okoliczności wypadku.

Info: KPP Kluczbork
Jest 3 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  zibi

  Na str MKS-u jak zwykle cisza – urlopowo i chyba tak będzie w sezonie!
  Może powiat 24 poprowadzi ten portal jak dawniej. Wyniki i ciekawostki były szbko i sprawnie na bieżąco podawane , było super.
  Teraz sezon przygotowawczy i chyba jaki portal MKS-u taka będzie gra.
  Dzisiaj o 16 grali z Lechią Dzierżoniów i jest 20,33 i nie ma tam żadnej wzmianki o meczu. Tak nie powinni kibiców, których pozostała już garstka traktować


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz