SPARING: MKS Kluczbork – Skra Częstochowa 2:1 (GALERIA, SPRAWOZDANIE)

W kolejnym meczu sparingowym MKS Kluczbork pokonał Skrę Częstochowa 2:1. W zespole II-ligowca testowany był bramkarz Igor Kowalik – ostatnio zespół rezerw Piasta Gliwice.

Pierwsze 25 minut to dominacja przyjezdnych, którzy oddawali jednak niecelne strzały na bramkę Wnuka. Dwa razy domagali się podyktowania jedenastki, ale gwizdka się nie doczekali. Później MKS w pierwszej swojej okazji zdobył bramkę, a na listę strzelców wpisał się Giel. Po chwili MKS mógł pójść za ciosem i podwyższyć na 2:0, jednak bramka wyrównująca padła z drugiej strony po strzale z dystansu w prawy róg.

Po zmianie stron to MKS miał już więcej do powiedzenia. Po rzucie rożnym z lewej strony głową w poprzeczkę trafił Gierak. Goście też mieli swoją jedną szansę, ale dwukrotnie dobrze w bramce interweniował testowany z Piasta Gliwice, Igor Kowalik. Ostatecznie gospodarze udokumentowali swoją przewagę w drugiej części bramką zdobytą w samej końcówce. Po akcji na prawej stronie i dośrodkowaniu, Kojder uderzył celnie głową.

W zespole MKS-u Kluczbork z powodu kontuzji kolana nie grał Jakub Legierski. W pierwszym tygodniu lutego do pełnych treningów wrócić Tomasz Swędrowski. Indywidualnie trenuje z kolei Piotr Burski. Obaj leczą długotrwałe kontuzje zerwanych więzadeł w kolanie.

MKS Kluczbork – Skra Częstochowa 2:1

Bramki: Giel, Kojder

MKS: Wnuk, Orłowicz, Gierak, Uszalewski, Śliwa, Hober, Niziołek, Kazimierowicz, Kwaśniewski, Giel, Kojder. II połowa: Kowalik (Piast Gliwice), Śliwa, Gierak, Ganowicz, Orłowicz, Hober (Mikulski 65′), Niziołek, Arian, Bienias, Bzdęga, Giel (Kojder 65′)

– >> Zobacz GALERIĘ ze spotkania
Jest 1 komentarz

Dodaj swój
  1. 48x48
    jacek

    A Odra w środę pojechała ze Skrą 5 – 0. Tu tylko 2-1. Ale czy tak mozna mysleć ??
    Czy ktoś wie co ze Swędrowskim i Burskim , i co z kolanem Legierskiego ??


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz