Stowarzyszenie Miłośników Tańca SUKCES z Kluczborka zorganizuje Mistrzostwa Polski

Stowarzyszenie Miłośników Tańca SUKCES w Kluczborku stanęło do konkursu na organizację Mistrzostw Polski w tańcach Latino-amerykańskich. Mimo dużej konkurencji z Warszawy, Krakowa, Lublina, Katowic i Bydgoszczy Zarząd Polskiego Towarzystwa Tanecznego wybrał kluczborską ofertę.

W dniach 23-24 lutego 2013 roku odbędą się więc Mistrzostwa Polski w tańcach Latino-amerykańskich w Opolu.

Tancerze w różnych kategoriach wiekowych prezentować będą następujące tańce: energetyczną sambę, zmysłową rumbę, cha-cha, szybkiego dżaifa, walkę w passo doble i inne. Najmłodsi uczestnicy będą mieli dwanaście lat, najstarsi reprezentować będą kategorię senior.

Gościć będziemy ponad 350 par z klubów z całej Polski, między innymi wielokrotnych mistrzów Polski w łacinie. Naszymi gośćmi będą też znani tancerze z programu ?Taniec z gwiazdami? i ?You can dance?.

Całe mistrzostwa przeplecione będą występami i prezentacjami młodych adeptów tańca. W ciągu dwóch dni spodziewamy się około dwóch tysięcy widzów.

Ze względu na wielkość widowni organizatorzy starają się, by mistrzostwa odbyły się w hali Opolskiego Okrąglaka.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.