Szczęśliwego Nowego 2013 Roku !!!

Naszym czytelnikom życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!!
Jest 11 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  maria

  Za mocno to się redakcja nie rozpisała, ale co się dziwić przecież w tym powiecie nic sie nie dzieje. Wyniki piłkażyków to jest temat. Wszyscy czytaja ze szczególną uwaga czy wygrały grzechotniki czy nieszczególni wołczyn. Haha. Wiadomości powiatu kluczborskiego PŁAKAĆ SIE CHCE.

 2. 48x48
  Leszek

  Jakim prawem macie jakieś wąty do admin-a ? Przecież na tej wiosce nic sie nie dzieje, kompletnie nic. Jedynie ożywia się temat jak kopacze wykopią mecz na sportowej….. Jakie wiadomości mają płynąć z wioski ? Żadne ! prosta odpowiedź .

 3. 48x48
  dawid

  Zdjęcia będą może w lutym bo admin ma tyle roboty ,że nie nadąża. Tyle ma opisywania ,że normalnie klawiatura się nagrzewa, jeden artykuł na pięć dni. Masz chłopie tempo. Zaraz pewnie będzie modernizacja. Już Maria zaszła mu za skóre i wszystko banuje. Haha.Piotr ogarnij sie.

 4. 48x48
  maciek

  admin czy prawda czy piotr pod jaką nazwą się ukrywasz bądz tak odważny i mądry napisz ,że Ci nie idzie że nie umiesz szukać sensacji, informacji o naszym powiecie i tyle. Odpowiadasz na jakieś zaczepki ze strony dawidka czy marii i jeszcze paru innych, denerwujesz sie nie potrzezbnie skup się na pisaniu. Pozdrawiam .Maciek

 5. 48x48
  Marysia

  Ludzie, opanujcie się trochę Admin złożył Wam tylko życzenia a Wy już na niego naskakujecie! A co do fotek z sylwestra z rynku, zacznijmy od tego czy ktoś, kogoś widział robiącego zdjęcia mając dokument że jest z jakieś gazety itd? Jak już, to chyba prędzej będzie na stronie Klb…

 6. 48x48
  Piotr

  Witam bardzo serdecznie. Panie Maćku, to nie ja piszę komentarze pod nickiem prawda, tylko widocznie jakaś osoba, która ma do mnie szacunek, za to co już zdołałem zrobić, a nie za fakt że teraz jest tu tak mało informacji. To prawda, że teraz nie ma tu jak kiedyś, i jest mniej materiałów, ale portal prowadzę przede wszystkim dlatego że jest moją pasją i nie zawsze mam na niego czas. Przekonałem się jednak wielokrotnie już, że nie warto się starać kosztem wszystkiego, a prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie. Jeszcze przyjdą lepsze chwile i tyle słowem mojego komentarza

 7. 48x48
  maciek

  Witam i dziękuję za wyczerpująca odpowiedz. Ja wiem ,że to jest prawo komentarzy i możliwość wyrażania ich, podpisujac się jakimś tam śmiesznym nickiem (prawda ,!!! > czy jeszcze inne). Powinno się przedstawiać przynajmniej imieniem i to prawdziwym. Pisałem tak bo denerwuje mnie ta prawda . Ma tyle do powiedzenie ale tylko przy odpowiedziach ,jakiś adwokat rośnie. Podziwiam Cię za to co robisz i przepraszam jeśli Cię uraziłem. Pisz ile możesz ,a jak będzie jakaś ciekawa cicha impreza to poinformuje żebyś przyjechał i porobił zdjęcia.Pozdrawiam. Maciek.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz