TRAMPKARZE: Wysoka wygrana w dwumeczu ze Startem Namysłów (GALERIA)

Trampkarze trenera Adama Michalewskiego, MKS Kluczbork pokonali w dwumeczu Start Namysłów 9:0. Był to mecz o mistrzostwo podokręgu. W pierwszym spotkaniu na wyjeździe było 4:0, a gole strzelali 2x Marek Żórawski, Szymon Łężny i Daniel Wnuk. W rewanżu na boisku KKS-u było 5:0. Bramki strzelali: Marek Żórawski, Szymon Łężny, Kamil Glatz, Kamil Święcicki, Ireneusz Janas.

Dzięki wygranej drużyna uzyskała awans do półfinału wojewódzkiego w składzie: Jarosław Szoprun, Paweł Gadowski, Adrian Stawecki, Daniel Wrzesiński, Tomasz Skrzypiciel, Michał Atłachowicz, Kamil Drewniok, Szymon Łężny, Daniel Wnuk, Kamil Glatz, Marek Żórawski, Kamil Święcicki, Przemysław Skóra, Dawid Prządka, Krzysztof Mania, Ireneusz Janas, Mateusz Krzyształowicz, Denis Jakimowicz.

Kierownikiem drużyny jest Janusz Żórawski.

– >> Włącz GALERIĘ z meczu MKS Kluczbork – Start Namysłów 5:0

Kadra Trampkarzy MKS Kluczbork

na zdjęciu brakuje Kszysztofa Mania, Ireneusza Janasa oraz kierownika drużyny Janusza Żórawskiego.
Jest 7 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz