Trwa dobra passa Młodzików MKS-u Kluczbork

W sobotę 5 grudnia w Dobrzeniu Wielkim odbył się IV Mikołajkowy Turniej w halowej piłce nożnej. Brało w nim udział 6 drużyn z rocznika 1997 i młodszych. Drużyna prowadzona przez Jarosława Przybyła i Romana Pelca zajęła II miejsce przegrywając w finale po rzutach karnych z zespołem gospodarzy 1:3.

W regulaminowym czasie gry był remis 2:2. Drużyna MKS-u w fazie grupowej pokonała NKS START Namysłów 7:1 oraz PSP Dobrzeń Wielki II 16:2. W półfinale spotkała się z ZPO Rybna wygrywając 11:1.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany nasz zawodnik Filip
Wróblewski.

Po zakończeniu turnieju drużyny otrzymały puchary i medale oraz prezenty i słodycze od Św. Mikołaja.

Drużyna  MKS-u grała w składzie: Michał Sarna, Przemysław Woszek, Jakub Skoczylas, Maciej Węglarz, Miłosz Reisch, Kamil Babiarz, Dominik Pelc, Marcel Hanas, Kamil Nykiel, Bartosz Jóźwiak, Jakub Sarna, Filip Wróblewski.

Trenerzy: Jarosław Przybył i Roman Pelc.

 DSC04599Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz