Tymczasowa przeprowadzka Zarządu Dróg Powiatowych

Zarząd Dróg Powiatowych w Kluczborku informuje, że od 1 kwietnia 2015 r., w związku z trwającym remontem budynku przy ul. Jagiellońskiej 3 administracja jednostki będzie przeniesiona do budynku Obwodu Drogowo – Mostowego w Wołczynie przy ul. Fabrycznej 27. Linie telefoniczne 77 418 60 60 i 77 418 61 61 zostaną przekierowane na linię telefoniczną Obwodu Drogowo – Mostowego w Wołczynie 77418 85 20.

Prosimy o składanie dokumentów kierowanych do ZDP w sekretariacie Zarządu Dróg Powiatowych

w Obwodzie Drogowe – Mostowe w Wołczynie
ul. Fabryczna 27
46-250 Wołczyn
lub
w Biurze Podawczym Starostwa Powiatowego w Kluczborku
ul. Katowicka 1
46-200 Kluczbork
O terminie zakończenia prac remontowych i powrocie administracji ZDP do budynku przy Jagiellońskiej 3 powiadomimy odrębną informacją.

Przypomnijmy, po remoncie do budynku przy ul. Jagiellońskiej 3 z dotąd zajmowanego budynku przy ul Żeromskiego przeniosą się: Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego oraz Powiatowy Inspektorat Weterynarii. Zanim to nastąpi sam obiekt oraz pomieszczenia na parterze i na II piętrze tego budynku przejdą gruntowny remont.

Budynek przy Jagiellońskiej zyska nową elewację i zostanie częściowo docieplony. Zakres prac obejmuje także między innymi wymianę dachu, remont wspomnianych pomieszczeń, wymianę instalacji elektrycznej, wodno – kanalizacyjnej, c.o. w całym budynku.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.