Ukradł 60 par butów. Zobacz na zdjęciach czy nie ma tam twoich

Kluczborscy policjanci odzyskali blisko 60 par butów, które od czerwca 2012 roku padły łupem 20-letniego mieszkańca Kluczborka. Mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

W ręce kluczborskich policjantów ?wpadł? mężczyzna podejrzewany o liczne kradzieże obuwia na terenie Kluczborka. Jak ustalili policjanci 20-letni mieszkaniec Kluczborka w okresie od czerwca 2012 roku ukradł blisko 60 par butów. Mężczyzna kradł obuwie pozostawione na klatkach schodowych, w niezamykanych szatniach szkolnych. Jego łupem padały zarówno buty damskie jak i męskie. Jak ustalili policjanci mężczyzna skradzione buty chował pomiędzy garażem, a jednym z bloków na ulicy Konopnickiej w Kluczborku.

15 lutego br., mężczyzna został przez kluczborskich policjantów zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał. Teraz 20-latek musi liczyć się z odpowiedzialnością karną za przestępstwo kradzieży.

Aneta Czekaj / KPP Kluczbork

kliknij aby powiększyć
Jest 6 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz