UWAGA: Zmiana organizacji ruchu w pobliżu Galerii Miodowej

Uwaga na zmianę organizacji ruchu w pobliżu Galerii Miodowej w Kluczborku. Zmiana obowiązuje począwszy od piątku 21 września.

Łącznik pomiędzy ulicą Wyszyńskiego a dojazdem do Galerii Miodowej jest teraz drogą jednokierunkową.

O czym musi pamiętać kierowca robiący zakupy w galerii ?

Mam 1 możliwość wyjazdu: Jeśli znajduję się już na parkingu galerii to aby wyjechać muszę stosować się do znaków, a te nakazują tylko i wyłącznie skręt w prawo. Prościej mówiąc: aby wyjechać z galerii muszę kierować się tylko i wyłącznie w stronę nowo powstałego ronda na ulicy Byczyńskiej.

Mam możliwości wjazdu:

1. Od ulicy Wyszyńskiego

2. Od ulicy Byczyńskiej skręcając w prawo przed Mlekovitą

3. Od strony nowego ronda na ul. Byczyńskiej.
Jest 8 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    nufc

    Tom no akurat ciężko mi było wstawić mapę bo jestem na wyjeździe a transfer i zasięg jednej z sieci w godzinach szczytu woła o pomstę do nieba i nie dało się wysłać na serwer zdjęcia.

  2. 48x48
    adamr20

    Bo na osiedlu obowiązuje prawa strona wolna a nie którzy nie znają przepisów. Ostatnio jak wjeżdżałem od strony mlekovity i skręcałem na galerię to facet o mało mnie nie walnął jak jechał od galerii i jeszcze problem robił jak jeżdżę. A tam obowiązuje „prawa wolna” tak jak na całym tym osiedlu.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz